top of page

Polityka prywatności

  1. Serwis internetowy www.maa-forte.com ma charakter informacyjny. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z zaakceptowaniem warunków poniższego regulaminu.

  2. Korzystanie z serwisu jest bezpieczne i nie wiąże się ze specjalnymi zagrożeniami. Niemniej jednak zwracamy uwagę na możliwe w trakcie korzystania z Internetu przechwytywanie danych lub samoczynną instalację programów potencjalnie niebezpiecznych. W celu zminimalizowania ryzyka zalecamy korzystanie z programów antywirusowych i antyspamowych. Administrator strony nie gwarantuje pełnego bezpieczeństwa korzystania z niej.

  3. Do celów statystycznych witryna wykorzystywać może pliki cookie. Są one w pełni bezpieczne, niemniej ich instalacja może być przez Ciebie zablokowana na poziomie przeglądarki www.

  4. Informujemy, że w celu odpowiedzi na pytania i przygotowania oferty możemy przetwarzać Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym lub przy zakładaniu indywidualnego konta. Gwarantujemy jednak ich poufność oraz możliwość wglądu, poprawienia lub usunięcia danych w dowolnym momencie.

  5. Zezwalamy na wykorzystanie wszystkich umieszczonych w serwisie informacji pod warunkiem każdorazowego wskazania źródła ich pochodzenia o ile operator serwisu jest właścicielem majątkowych praw autorskich.

  6. Korzystanie z serwisu wymaga stosowania się do powszechnie obowiązującego prawa, ogólnie przyjętych norm społecznych i dobrych obyczajów.

  7. Dostępność serwisu może zostać ograniczona bez potrzeby wcześniejszego uprzedzenia. Zastrzegamy sobie również możliwość wprowadzania zmian zarówno w treści serwisu jak i w treści niniejszego regulaminu.

bottom of page