top of page

System rezerwacji zajęć

Wpis ma na celu w krótki sposób przedstawić, jak należy rezerwować zajęcia online (będzie to ogromne ułatwienie dla obecnych uczniów, którym początek miesiąca kojarzy się z bojem na wiadomości e-mail, jakie daty są dostępne)


Krok 1

Skoro tutaj jesteś, więc adres www.maa-forte.com jest Ci znany. Rozgość się i skorzystaj z panelu logowania, który jest po prawej stronie strony.Krok 2

Możesz zarejestrować się na wiele sposobów - Ty wybierasz jak jest Tobie wygodniej. Jest to konieczne do posiadania wglądu do "Strefy Ucznia", która oferuje m.in. spis swoich zajęć, możesz w każdej chwili (ale nie później niż 24h przed zajęciami) przełożyć lekcję lub anulować.

Krok 3

Jeśli rejestracja powiodła się, status prawnego górnego rogu powinien się zmienić oraz masz wgląd do zakładki "Strefa Ucznia"
Krok 4

Wybierz w Menu głównym: "Edukacja/Oferta", powinien wyświetlić się identyczny widok jak poniżej, przy "Nauka gry na pianinie - online" kliknij zarezerwujKrok 5

Szukamy dla siebie miejsca w grafiku, jeśli z jakiegoś powodu nie odpowiada żaden termin lub nie można wypełnić puli zajęć zgodnie z umową należy ten fakt zgłosić telefonicznie lub pisząc wiadomość pod adres e-mail: info@bartoszogrodowicz.pl. Jeśli termin został wybrany, przejdź do następnej strony klikając "następny".


Krok 6

Jeśli podczas rejestracji nie zostały uzupełnione dane: Imię i nazwisko oraz numer telefonu, proszę wpisz je w tym miejscu. Przejdźmy dalej: Zarezerwuj!


Krok 7

Świetnie! Twoja rezerwacja została przyjęta, w tym momencie zostały wysłane powiadomienia o Twojej lekcji. Posiadasz i lubisz korzystać z kalendarza Google? - Dodaj wydarzenie.


Krok 8

Chyba zapomniałem kiedy mam zajęcia... To żaden problem! przejdź proszę do zakładki "Strefa Ucznia" i z menu wybierz: "Moje rezerwacje"... albo po prostu kliknij ikonę w prawym górnym rogu i wybierz "Moje rezerwacje"Oczywiście, nie wszystko od razu jest idealne, widzisz błąd? chciałbyś coś poprawić? napisz do mnie, przeanalizuję wszystkie Twoje uwagi.

162 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page