System rezerwacji zajęć

Wpis ma na celu w krótki sposób przedstawić, jak należy rezerwować zajęcia online (będzie to ogromne ułatwienie dla obecnych uczniów, którym początek miesiąca kojarzy się z bojem na wiadomości e-mail, jakie daty są dostępne)


Krok 1

Skoro tutaj jesteś, więc adres www.maa-forte.com jest Ci znany. Rozgość się i skorzystaj z panelu logowania, który jest po prawej stronie strony.Krok 2

Możesz zarejestrować się na wiele sposobów - Ty wybierasz jak jest Tobie wygodniej. Jest to konieczne do posiadania wglądu do "Strefy Ucznia", która oferuje m.in. spis swoich zajęć, możesz w każdej chwili (ale nie później niż 24h przed zajęciami) przełożyć lekcję lub anulować.

Krok 3

Jeśli rejestracja powiodła się, status prawnego górnego rogu powinien się zmienić oraz masz wgląd do zakładki "Strefa Ucznia"
Krok 4

Wybierz w Menu głównym: "Edukacja/Oferta", powinien wyświetlić się identyczny widok jak poniżej, przy "Nauka gry na pianinie - online" kliknij zarezerwujKrok 5

Szukamy dla siebie miejsca w grafiku, jeśli z jakiegoś powodu nie odpowiada żaden termin lub nie można wypełnić puli zajęć zgodnie z umową należy ten fakt zgłosić telefonicznie lub pisząc wiadomość pod adres e-mail: info@bartoszogrodowicz.pl. Jeśli termin został wybrany, przejdź do następnej strony klikając "następny".


Krok 6

Jeśli podczas rejestracji nie zostały uzupełnione dane: Imię i nazwisko oraz numer telefonu, proszę wpisz je w tym miejscu. Przejdźmy dalej: Zarezerwuj!


Krok 7

Świetnie! Twoja rezerwacja została przyjęta, w tym momencie zostały wysłane powiadomienia o Twojej lekcji. Posiadasz i lubisz korzystać z kalendarza Google? - Dodaj wydarzenie.


Krok 8

Chyba zapomniałem kiedy mam zajęcia... To żaden problem! przejdź proszę do zakładki "Strefa Ucznia" i z menu wybierz: "Moje rezerwacje"... albo po prostu kliknij ikonę w prawym górnym rogu i wybierz "Moje rezerwacje"Oczywiście, nie wszystko od razu jest idealne, widzisz błąd? chciałbyś coś poprawić? napisz do mnie, przeanalizuję wszystkie Twoje uwagi.

92 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie